OchronaMedyczna.pl OchronaMedyczna.pl
Strona Główna OchronaMedyczna.pl
Kursy e-learning Pierwsza Pomoc
eSklep OchronaMedyczna.pl
Kursy z pierwszej pomocy dla Firm
Transport Medyczny OchronaMedyczna.pl
Zabezpieczenia Medyczne
Kwalifikowane kursy dla Ratowników Medycznych 120 pkt eduakcyjnych

Najważniejszym celem w zespole OchronyMedycznej.pl jest rozpowszechnianie wiedzy medycznej i zasad udzielania pierwszej pomocy, byś czuł się bezpiecznie i zapewniał bezpieczeństwo innym.

Brak czasu oraz motywacji do nauki jest przeszkodą w poszerzaniu swoich umiejętności. Sytuacja zmienia się, gdy stajemy się uczestnikami niebezpiecznego zdarzenia. Wtedy dowiadujemy się co jest dla nas naprawdę ważne.

Karetka OchronaMedyczna

Uświadamiamy sobie, że wiedza z pierwszej pomocy, której dotychczas nie posiadaliśmy:

  • znajduje zastosowanie w praktyce,
  • staje się ważna, bo daje nam pewność w działaniu,
  • przydaje się w sytuacjach losowych.

Nauka udzielania pierwszej pomocy wśród dzieci była dla nas miłym doświadczeniem. Ich chęć do działania zaskoczyła szczególnie rodziców, którzy postanowili uzupełnić swoje braki wiedzy uczestnicząc w kursach "Pierwsza Pomoc w Praktyce" organizowanych w ośrodku szkoleniowym.

Podczas zajęć to Ty jesteś najważniejszy i dlatego cały zespół OchronyMedycznej.pl wykorzystując nowoczesny sprzęt treningowy dokłada wszelkich starań, żebyś posiadł wiedzę i umiał ją praktycznie wykorzystać w jak najlepszy sposób.

Kurs pierwszej pomocy zapewnia niezbędne certyfikaty i sprawia, że zdobywasz wiadomości, które pozwolą Ci odpowiednio zareagować na miejscu wypadku. Pamiętaj, że Twoje działanie może uratować komuś życie.

Szkolenia e-learningeSklepSzkolenia dla FirmTransport MedycznyZabezpiecznia MedyczneSzkolenia dla Ratowników KDRM 120pkt

©2011 Profesjonalne Centrum Medyczno-Szkoleniowe OchronaMedyczna.pl